Jmenuji se Kateřina Sokolová a narodila jsem se 4.4.1989 v Přerově.
V roce 2007 se mi změnil život, když jsem získala titul Miss České republiky 2007. Ve stejném roce jsem se zúčastnila Miss World v Číně.

V roce 2014 jsem završila vysokoškolské vzdělání na Vysoké škole obchodní v Praze a získala titul Ing.
Již čtvrtým rokem mně exkluzivně zastupuje špičková modelingová agentura Elite model management, díky které mám zakázky v modelingu po celém světě.

Nedávno jsem dokončila natáčení česko čínského projektu Last Visa, kde ztvárňuji jednu z hlavních rolí.
Vzhledem ke své pozici známé modelky v ČR jsem se nedávno rozhodla zúročit své možnosti pro dobrou věc a zakládám svůj vlastní nadační fond.

Nadační fond “AutTalk” Kateřiny Sokolové je zaměřen převážně na pomoc autistům a osob s PAS v České republice. Tento fond bude úzce spolupracovat se speciálním školami, stacionáři a zařízeními. Mimo finanční pomoci bude rovněž zaměřen na osvětu této problematiky a na integraci autistů do naší společnosti.